Hastane Projeleri

Hastane Projeleri, insanların sağlıklı bir yaşam sürmeleri açısından öne çıkan çözümler olarak kabul edilirken bu projelerle amaç sadece sağlık hizmetlerinin daha kaliteli bir seçeneğe dönüştürülmesi değildir. Görsel, işlevsel ve mimari manada bir bütün olarak değerlendirilen hastane çözümleri sayesinde ihtiyaçlara uygun bir bakış açısına odaklanmak muhtemel. Siz de en uygun seçeneği tercih ederek kaliteden yana taviz vermeyeceğiniz bir yaklaşım benimsemek mi istiyorsunuz? Taba Design ile size özel yaklaşımlara ulaşmanın en iyi yolu bir hastane projesinde iş birliği yapmak olacaktır.

Taba Design, insan merkezli çalışmalarında kaliteden beslenen bir marka olarak daima en iyiyi hedefler. Bunu yaparken de her projenin benzer bir bakış açısıyla ortaya konmasında gerekli çalışmalara imza atar. Sizin için de bir hastane projesi için Taba Design tercihi çok mu değerli? O halde size neler vadettiğimize daha yakından bir göz atmanın tam zamanı!

Hekim Odası Çözümleri

Hastanelerin en önemli bölümlerinden bir tanesi olan doktor odası; hasta ve doktor arasındaki ilişkinin kaliteli bir şekilde sürmesi açısından öne çıkar. Muayenenin tam anlamıyla gerçekleşmesi ve hizmet süreçlerinin tamamlanması adına doktor odalarını çok titiz bir şekilde tasarlıyoruz. Kullanılan malzemeden odanın yerleşimine kadar her bir detayı özenle değerlendirerek en doğru olanı sizlerle buluşturmaya odaklanıyoruz. Bu noktada tasarım Taba Design imzası taşımaktadır.

Bekleme Alanları Tasarımı

Hastanelerde bulunan bekleme alanları, hasta yakınlarının muayene ya da operasyon sırasında hastadan gelecek haberi bekledikleri kısımdır. Konforu ve ferahlığı gerektiren bu alanlarda aynı zamanda geniş ve kullanışlı çözümlere başvurmak gerektiği göz ardı edilmemelidir. Tasarımda kullanılan sakinleştirici renklere ek olarak eşyalar ve mobilyaların da ortam standartlarına uygun olması çok çok önemlidir. Bu bağlamda bekleme alanları hastane projeleri açısından büyük önem taşımaktadır. Taba Design olarak önemi ve özellikleri kapsamında dikkatleri çeken bekleme alanları ile alakalı çözümler sunuyoruz. Çözümlerimizin tatmin edici ve beklentilere en iyi şekilde cevap vermesi adına da çalışmalara imza atıyoruz.

Dinlenme Odaları Tasarımı

Dinlenme odaları gerek hastalar gerekse de hasta yakınları açısından önemi çok fazla olan çözümler olarak kabul görmektedir. Bu nedenle de bir hastane projesi söz konusu olduğunda Taba Design olarak beklentilere cevap verecek bir seçeneği ön plana çıkarıyoruz. Bunu yaparken de ihtiyaç odaklılığı sizlerle buluşturmayı ihmal etmiyoruz. Sizin de beklentiniz Taba Design ile kusursuz bir çözüm mü? O halde tercihinizi titiz bir şekilde yapmaya odaklanın!

Toplantı ve Çalışma Alanları

Hastane projelerinde önemi çok fazla olan toplantı ve çalışma alanları sayesinde insan odaklı seçeneklere ulaşmak mümkün. Bu kapsamda önemli olan projeye değer katacak bir yaklaşımın benimsenmesi ve bu yaklaşıma uygun şekilde hareket edilmesidir. Sağlık personeli ve idari yetkililerin daha konforlu bir çözüme ulaşabilmeleri adına değeri hayli fazla olan toplantı ve çalışma alanları sayesinde sorunsuz bir sürece ulaşmak mümkün.

Taba Design ile en ideal olana ulaşmak çok kolay! Projenizin en başarılı sonuçları vermesini istediğinizde Taba Design ile iletişime geçerek size özel yaklaşımları benimsemeye başlayabilirsiniz. Bu kapsamda sonuç oldukça tatmin edici olacaktır.