Otel Projeleri

Otel Projeleri, ticari birer çözüm olsa da insan merkezli bir yaklaşım benimsemek isteyen hemen herkes için fark yaratır. Bu bağlamda tasarlanan ve uygulaması gerçekleşen her ofis projesinde amaç daha kaliteli ve kullanışlı bir alan yaratmaktır. Taba Design olarak otel projelerinizde farkını ortaya koyan bir çözüm sunmayı ihmal etmiyoruz. Üstelik bu konuda sadece işlevselliği değil aynı zamanda görselliği de çok önemsiyoruz. Şık, ilgi çekici ve her yönüyle kusursuz bir otel projesi tercih etmek istediğinizde yapmanız gereken oldukça basit! Taba Design ile beklentilerinizi karşılayacak çözümlerden faydalanmaya başlayın!

Otel Projesi çözümlerimizde amaç daima daha iyisini ortaya koymak olurken her bir projede bu çok özel unsurları öne çıkarmayı da hedefliyoruz. Bu bağlamda ekibimiz ve proje takımımız sayesinde otel projelerinin titiz bir şekilde tasarlanmasına büyük önem atfediyoruz. İşte otel projelerinde özenle tasarlanan alanlar!

Lobi ve Bekleme Alanları

Lobi ve bekleme alanları otel projelerinin en önemli kısımlarından bir tanesidir. Genellikle otel girişine konumlandırılan bu alanlarda tercih edilen mobilyalardan kullanılan renklere kadar her unsur özenle seçilmektedir. Bu çerçevede otel lobisi ve bekleme alanlarının kalitesi projenin bütününü yansıtması noktasında büyük öneme sahiptir. Otel projelerinde bahse konu alanların önemini bilen Taba Design olarak kusursuz bir sonuca ulaşmanızı destekleyecek anlayışlar benimsiyoruz. Bunu yaparken de görsel ve işlevsel anlamda tatmin edici çözümleri tercih ediyoruz.

Resepsiyon ve Bar Alanları

Resepsiyon ve bar alanları, otel projelerinin vazgeçilmezleri arasında kabul edilen seçeneklerdendir. Bu noktada bar alanı ya da resepsiyonda kullanılan her bir mobilya için en doğru seçimlerin yapılması arzu edilmektedir. Taba Design olarak projeyi bir bütün olarak değerlendirsek de tercih ettiğimiz her projede maksimum avantajları öne çıkarmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda resepsiyon ve bar alanı gibi kısımlarda en başarılı çözümleri ortaya koyuyoruz.

Oda ve Suitler

Otel projelerinin önem sıralamasında ilk sırasında yer alan kısmı olarak kabul edilen odalara büyük değer veriyoruz. Bunu yaparken kullanılan her bir mobilya ve aksesuarın beklentilere en iyi şekilde cevap vermesine de özen gösteriyoruz. Bu noktada ihtiyaçlara cevap veren ve kaliteden taviz vermeyen bakış açımızla otel projesine değer katacak çalışmalara imza atıyoruz.

Otel Projelerinde Taba Design Farkı

Otelin konforu ve kaliteyi ön planda tutan bir alan olduğu düşüncesini dikkate alan Taba Design olarak her çalışmada en iyiye ulaşmayı hedefleyen bir marka olduğumuzu kanıtlıyoruz. Mimari çözümlerden mobilyada en iyi seçimlere kadar daima profesyonelliği ön planda tutarken sizlerden gelen taleplere de özenle cevap veriyoruz. Otel projelerinde fark yaratan ve kalitesini hissettiren bir seçim için sizin de tercihiniz Taba Design olsun. Her detayıyla kendine hayran bırakan alternatifler Taba Design farkıyla sizi bekliyor!